تاریخچه گروه بازرگانی صدرا

موضوع فعالیت های گروه بازرگانی صدرا ایجاد و تعدد نمایندگی و عاملیت مجاز فروش و پشتیبانی فروش فروشگاه های زنجیره ای کالای خانه در زمینه برند های معتبر و مورد نیاز مشتریان با شرایط ویژه می باشد.

در حال حاضر این شرکت با به کارگیری نیروی انسانی جوان، با تجربه و کارآمد با رویکرد ارایه خدمات فروش کالایی رقابت پذیر به مشتریان و تمرکز بر فعالیت ها و ماموریت های مرتبط با حوزه فروش و خدمات ویژه فروش در سطح خوزستان به عنوان شرکت تخصصی مشاوره و فروش کالا منطبق با نیاز مشتریان و شرایط زیست محیطی مشتریان فعالیت نمایید.

sadra

معرفی گروه بازرگانی صدرا

گروه بازرگانی صدرا در سال 1389 توسط کادری مجرب در زمینه گسترش فروش کالا تاسیس شده که به عنوان اولینم و بزرگترین برند فروش اقساطی کالای مورد نیاز خانوار در کشور است.

این شرکت با هدف افزایش رضایت مشتریانتنها اقدام به فروش کالا های طراز اول نموده و این کالا ها را به قیمتی مناسب و غیر قابل رقابت در شعب متعدد خود به مشتریان ارایه می کند.

همچنین این مرکز بیش از پانزده هزار نوع کالا را از جمله لوازم خانگی ، انواع موبایل ، لپ تاب و تبلت ، کامپیوتر ، انواع دستگاه های تصفیه آب و هوای داخلی و خارجی ، انواع لوازم ریز برقی ، انواع ظروف چینی و اوپال و بلوریجات و انواع مبلمان و بسیاری کالاهای دیگر که در وب سایت و شعباین مجموعه قابل رویت است را به صورت اقساطی از طریق شعب خود در سراسر خوزستان به فروش می رساند.

به افراد حقیقی و حقوقی واجد شرایط توصیه میشود تا برای بهره برداری از این فرصت استثنایی و اخد نمایندگی به شعبه مرکزی و یا ستاد گروه بازرگانی صدرا مراجعه کنند.

گروه بازرگانی صدرا اکنون با اتکا به دانش و توان تیم متخصص و تحصیل کرده خود که شمار کارشناسان فروش و پشتیبانی فروش آن بیش از 35 نفر می باشد در راه توسعه هرچه بیشتر یک شبکه مستحکم فروش و سرمایه گذاری و تولید در جهت منافع بازرگانی ایران سرافراز گام بر می دارد.

ارزش محوری گروه بازرگانی صدرا ، فراهم نمودن امکان دسترسی آسان مصرف کنندگان به کالای مورد نیاز خود از طریق شعب مختلف و شرایط فروش ویژه و منحصر به فرد که برای تمامی اقشار جامعه فراهم می باشد.

گروه بازرگانی صدرا با سابقه ای غنی و درخشان در عرصه فروش و خدمات نوین فروش محصولات خانگی ، صوتی و تصویری ، لوازم ریز خانه و آشپزخانه بصورت سهامی خاص تاسیس گردید و کارنامه زرینی از فروش محصولات با کیفیت و معتبر در اقصی نقاط خوزستان ارایه نموده است.