مهارت ها و توانمندی های ما

از جمله عوامل کلیدی موفقیت فروشگاه های زنجیره ای صدرا ، قیمت رقابتی محصولات ، اعتبار برند ، زمان و کیفیت تحویل محصولات ، مشاوره تخصصی در حوزه فروش به مشتریان قبل از خرید ، دسترسی آسان به تکنولوژی ، دسترسی به کانال های بازار در جهت رصد محصولات ، ارایه مجموعه متنوعی از محصولات ، وجود نیروی انسانی متخصص و وجود شبکه ی تامین مطمین را می توان نام برد.

در سال های اخیر دریافت جوایز و تندیس های بی شماری از همایش ها و سمینار های گوناگون داشته که به سبب فعالیت های پر ثمر این مجموعه ، گروه بازرگانی صدرا را به عنوان یکی از افتخار آفرینان در حوزه فروش و مشاوره محصولات خود مطرح نمود .

دریافت گواهینامه معتبر کلیه پرسنل فروش و تیم مشاوره و پشتیبانی فروش از مرکز آموزش بازرگانی استان خوزستان تنها نمونه های از افتخارات اینگ مجموعه است.

عضویت در انجمن های بهزیستی و نوسسات خیریه گوناگون و عضویت در انجمن خیرین مدرسه ساز بخشی دیگر از افتخارات این مجموعه می باشد.

sadra

چشم انداز

مجموعه ای برتر در حوزه فروش و خدمات فروش با قابلیت الگوسازی در بازارهای روز کالای خانه و صوتی وتصویری پایداری و توسعه در قالب پروژه های خرید و فروش کالا ضمن پژوهش مستمر در بازار داخلی و بین المللی با هدف اختصاص حداقل 10 درصد از حجم بازار در گروه کالاهای مرتبط با فعالیت واحد توسعه سرمایه گذاری صدرا حضور و اثرگذاری گروه بازرگانی صدرا در تامین کالاهای مورد نیاز مشتریان خود قابل تعریف و محسوس باشد و در آینده تولید محصولات با کیفیت با حضور این مجموعه انجام پذیرد.