کارت اعتباری انتخاب رفاه

در سال <<رونق تولید>> رسالت شبکه بانکی حمایت همه جانبه از تولید کنندگان داخلی است. یکی از روشهای حمایتی بانکها از تولید کنندگان داخلی ، تسهیل در فروش محصولات آنهاست.

در طرح << کارت اعتباری انتخاب رفاه >> ، بانک رفاه تسهیلات مورد نیاز برای خریداران محصولات شرکت اسنوا را با نرخ و سود مناسب فراهم میکند.

مشمولان طرح

کلیه افرادی که حقوق خود را نزد بانک رفاه دریافت میکنند مشمول این طرح میگردند ، مانند بازنشستگان تامین اجتماعی ، شاغلین علوم پزشکی و ….

ابزار مورد استفاده:

باری متقاضیان خرید کالای ایرانی از شرکت اسنوا ، کارت اعتباری صادر خواهد شد. عنوان این کارت “انتخاب رفاه” می باشد.

مشتری قادر خواهد بود با “کارت اعتباری انتخاب رفاه” تا سقف مشخص شده ، از محصولات تولیدی شرکت اسنوا خرید کرده و در قالب تسهیلات بانک ” بانک رفاه ” بازپرداخت نماید.

مشتریان 7 روز تقویمی فرصت دارند تا با مراجعه به فروشگاه های منتخب یا سایت شرکت ، اقدام به خرید کنند.

سقف اعتبار کارت های صادره:

در جهت انعطاف پذیری بیشتر و افزایش جذابیت برای مشتریان ، سقف اعتبار ” کارت اعتباری انتخاب رفاه ” در مبالغ زیر و بسته به انتخاب متقاضی قابل عرضه است:

  • 100 میلیون ریالی

  • 200 میلیون ریالی

  • 500 میلیون ریالی

دوره بازپرداخت تسهیلات:

جهت حفظ منافع مشتریان این طرح ، بازپرداخت تسهیلات به صورت اقساطی و در دوره های :

24 ماهه

36 ماهه

به انتخاب مشتری انجام میشود.

نرخ سود:

تسهیلات ” کارت اعتباری انتخاب رفاه ” در قالب عقد مراحبه و با نرخ سالانه 15% می باشد.

شرایط و فرآیند دریافت:

صدور ” کارت انتخاب رفاه ” به محض درخواست متقاضی و بدون نیاز به سپرده گذاری و ایجاد میانگین حساب بوده و متقاضیان با توجه به اعتبار سنجی صورت گرفته می توانند از تسهیلات مذکور استفاده نمایند.

بدیهی است متقاضی باید فاقد چک برگشتی و بدهی معوقه در شبکه بانکی باشد.

مشمولین این طرح می توانند به یکی از شعب ” بانک رفاه ” مراجعه و پس از اعتبار سنجی و تکمیل مدارک نسبت به دریافت ” کارت انتخاب رفاه ” با مبلغ و دوره بازپرداخت دلخواه خود اقدام کنند.