فروشگاه‌ های زنجیره‌ ای صدرا

چند کلمه

درباره ما

سخن مدیر عامل

مهمترين رويكرد و استراتژي بنده در حوزه ی ارائه ی کالا و خدمات،همواره‌ رضايت مصرف كننده و مشتريان محترم بوده است. به همين منظور كيفيت برتر و شرایط آسان خرید را برای عموم در اولويت اول تمامي فرايندهاي كاري خود در شركت ومجموعه فروشگاه های زنجیره ای صدرا قرار داده و به آن پاي بند هستم. هميشه بر اين اعتقاد هستم كه خواسته و رضایت مصرف كننده، هدف نهايي است كه باعث بقا و ادامه كار و رشد سازمان ها مي گردد و با تكيه بر اين پشتوانه عظيم است که ما‌ توانسته ايم در حدود ۶ سال در صنعت فروشگاه های زنجیره ای حضور داشته باشيم. ما با ارائه مناسب ترین شرایط و آموزش نیروهای متخصص و ایجاد فروشگاه های در دسترس توانسته ايم محصولات با كيفيت را تامین و سریع ترین و راحت ترین نحوه خرید را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهیم. بسیار خرسندیم که از شروع این راه دشوار، همچنان در کنار شما تولید کنندگان ،تامین کنندگان و مشتریان گرامی و بزرگوار هستیم؛ راهی سخت و پر پیچ و تاب که طی کردن آن بدون حمایت و دلگرمی های شما بزرگواران ناممکن می نمود.

فروشگاه‌های زنجیره‌ای صدرا از گذشته تا امروز

فروشگاه های زنجیره ای صدرا در سال ۱۳۹۵ توسط کادری مجرب در زمینه تسهیل خرید کالای خانگی تأسیس شده که به عنوان اولین و بزرگ‌ترین برند فروش اقساطی کالای مورد نیاز خانوار در کشور به شمار می رود. این شرکت با هدف افزایش رضایت مشتریان اقدام به فروش کالاهای تراز اول نموده و این کالا ها را با قیمت و شرایط مناسب و غیر قابل رقابت در شعب متعدد خود به مشتریان ارائه می کند. همچنین این مجموعه بیش از هزاران نوع کالا را از جمله انواع لوازم خانگی، موبایل و لوازم الکترونیکی، دستگاه های تصفیه آب و هوا، لوازم ریزآشپزخانه ، مبلمان ، فرش، موتورسیکلت و دوچرخه ، ابزارآلات و بسیاری کالاهای دیگر که درشعب این مجموعه قابل دسترسی است را به صورت اقساطی از طریق شعب خود در سراسر کشور به فروش می‌رساند. این مجموعه با داشتن ۱۶ شعبه در سراسر کشور و فروش بصورت حضوری و غیر حضوری از طریق وب سایت و فضای مجازی توانسته شرایط خرید آسان را برای تمامی هم میهنان عزیزمان فراهم سازد.

About Image

مجوزها

فروشگاه های زنجیره ای صدرا جزؤ اولین ها در کشور است که با فضایی بالغ بر ۵۰۰۰ متر مربع توانسته پروانه کسب فروشگاه های زنجیره ای همگن در سراسر کشور را از اتحادیه کشوری صنف فروشگاه های زنجیره ای کشور دریافت کند.

فضای کلی کار

۵۰۰۰ متر مربع

اعدادی که ارزش ما را نشان می دهند

مشتری های راضی
۰ +
سال ها تجربه
۰ +
تعداد شعب
۰

لوگوی همکاران

پیمایش به بالا